Zobacz jak działamy

TWOJA POTRZEBA

Twoje stare biuro jest za małe? Nie mieścisz się z dokumentami na półkach? A może po prostu myślisz o nowej aranżacji wnętrza? Zerknij na nasze propozycje i wybierz coś dla siebie. Daj nam krótko znać, a nasz doradca zrobi za Ciebie resztę.

 

SPOTKANIE Z NASZYM DORADCĄ

Upewnij się, że wszystko jest perfekcyjnie zaplanowane. Nasz doradca nie tylko pomierzy Twoje wnętrza, ale też przedstawi praktyczne rozwiązania, abyś mogł korzystać z fukcjonalności zamówionych mebli. Spotkanie da Ci pewność, że to co wybrałeś będzie nie tylko ładne, ale też wygodne.

WYKONANIE PROJEKTU WIZUALIZACJI

Po spotkaniu otrzymasz od naszego doradcy wizualizacje przedstawiającą wybrane przez Ciebie meble w Twoim wnętrzu. Ostatnie spojrzenie czy wszystko wygląda tak jak to sobie wyobraziłeś i już tylko krok dzieli Cie od radości ze swojego nowego nabytku.

AKCEPTACJA PROJEKTU

Po akceptacji projektu całe zamówinie trafia do produkcji. Teraz spokojnie możesz sie zrelaksować, a nasi eksperci zabierają się do pracy, aby każda część była dokładnie dopasowana i spełniała najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa i ergonomii.

WYKONANIE/DOSTAWA/MONTAŻ

Jest to najprzyjemniejsza część całego procesu. Cieszymy się, że możemy dzielić się tą chwilą właśnie z Tobą. Dostawa odbędzie się w ustalonym terminie. Aby zaoszczędzić Twój czas przyjedziemy z częściowo zmontowanymi meblami, a po montażu otrzymasz od nas jedyną na rynku usługę Shiny&Ready po której będziesz mógł już tylko włożyć dokumenty na półki i cieszyć się nowym, fukcjonalnym wnętrzem.

 
 

Biuro handlowe:

tel: 577-250-100

e-mail: soarco@soarco.pl

Zakład produkcyjny:

Jakubów k. Mińska Mazowieckiego

  • Facebook Social Icon
Zamów bezpłatną wizytę naszego konsultanta / Zadaj pytanie